Mayıs 7, 2023

Aşk Ve İlişki Astrolojisi

ile admin

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer feza cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir feza marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına semt veren bir çatlakç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı şeşnda konstrüksiyonlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri üzere zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında hak adımları atmaları midein tavsiyelerde bulunur ve minval gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak yer tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl içinde ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına semt veren bir disiplindir. Zaman birlikte insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine şanlı nispet göstermektedirler. Bununla baş başa astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi gitmek, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sağlık astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en omurga görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve namına gereğince hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kategorik bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan fazla bilgelik sahibi cereyan etmek istiyorsanız, birşu denli terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin midein Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi midein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine gereğince belirlenir ve birşu denli kişiye gereğince yabanlık ve gelecekteki vakalar üzerine bilgelik verebilir.

  2. Aslan ıtır: çoğu kez 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar midein kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Mevlit haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin hissî yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı üzere evetşama şekline damga değer.

Burç yorumlaması üzerine çok fazla bilgelik sahibi cereyan etmek midein, astroloji terminolojisine aşina cereyan etmek önemlidir.

Terim Mealı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini rapor ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bilgelik verir.
Natal harita Mevlit anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir diğer gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere damga edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğanlayışimlere damga edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse bile, hak bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, gelecek tahmini ve elan sağlam çok bahis üzerine bilgelik ita dair az çok bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Seo Fiyatları https://klimaservisi.name.tr/ https://otogaleri.name.tr/ https://osmangazibeyazesya.name.tr/ https://teknolojiblog.name.tr/ https://hataytarihi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al